Zeptali jsme se pana Dominika Štrose (ředitele Colonnade Insurance) kde začíná a končí objektivita pojišťovacího makléře/agenta. Dozvíte se také, jaké má Colonnade Insurance s AIG cíle na českém trhu. Podívejte se na krátký rozhovor.

Od ledna 2012 řídil Dominik Štros českou pobočku pojišťovny QBE. Do této pozice nastoupil po 19 letech působení u vedoucího světového pojišťovacího makléře Marsh, u kterého zastával řadu výkonných funkcí včetně několikaleté pozice jednatele a generálního ředitele pobočky Marsh v České republice.

Mezi lety 1995 a 2000 byl členem nejužšího vedení Marsh pro region střední a východní Evropy se sídlem v Bruselu.

Po dobu 8 let zastupoval společnost Marsh v Asociaci českých pojišťovacích makléřů. Jako místopředseda zastupoval AČPM při jednáních s regulatorními orgány a ostatními zástupci profesních organizací finančního trhu, které se týkaly návrhů legislativních změn v oblasti pojišťovnictví.

Byl členem dozorčí rady Nadačního fondu pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví.

Mgr. Dominik Štros je absolventem Moskevského státního institutu mezinárodních vztahů (MGIMO) a studijních stáží na právnické fakultě univerzity ve francouzském Poitiers a u Mezinárodního soudního dvora OSN v holandském Haagu.

0 komentářů

Napsat komentář

©2020 4stones, s.r.o. - organizátor konferencí RISKfest a FINfest, provozovatel RISKmag.cz a Poradci-sobě.cz

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account