Společnost Gorau zprostředkovává pojištění pohledávek a služby, které s ním souvisí.

  • Prezentace zakladatele a vlastníka společnosti Gorau s.r.o. Roberta Čapky (pdf, 2 MB) ke stažení zde.

Videozáznam je z úspěšné konference RISKfest (11.5.2017, Kongresové centrum ČNB).

Robert Čapka, Zakladatel a vlastník společnosti Gorau s.r.o.
Na konci devadesátých let absolvoval Západočeskou univerzitu v Plzni. Svou praxi započal v zápoadočeském regionu v oblasti aktivního prodeje v Citibank, a následně si v První americko-české pojišťovně osvojil zkušenost s budováním a vedením týmu, motivací a řízením.

Do managementu pohledávek pronikl jako obchodní zástupce inkasní společnosti EOS KSI (tehdy Kasolvenzia ČR), kde měl na starosti aktivní získávání klientů a vedení obchodních jednání. Následovala pojišťovna Atradius, kde pracoval v pozici obchodního manažera.

Od roku 2006  působil jako generální ředitel Atradius. V druhé polovině roku 2008 vstoupil do makléřské sítě INSIA jako nezávislý makléř a expert na pojištění pohledávek, aby po čtyřech letech založil společnost Gorau. Se svou společností pomáhá firemním klientům vytvářet kreditní management, zajišťuje správu a vymáhání pohledávek a poskytování hospodářských informací, a pojištění. Součástí služeb specialistů v Gorau je ale rovněž komplexní servis klientovi v pojištění firemního majetku, odpovědnosti a pojištění vozidel.

Od roku 2014 je navíc spoluvlastníkem společnosti Green Money Business Club s.r.o

0 komentářů

Napsat komentář

©2020 4stones, s.r.o. - organizátor konferencí RISKfest a FINfest, provozovatel RISKmag.cz a Poradci-sobě.cz

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account